Налоговый кодекс

Інформація Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу щодо наших акцій 16 листопада
Шановні колеги,

Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу в умовах відсутності жодних адекватних кроків до зближення позицій зі сторони уряду та провладних депутатських фракцій продовжує безстрокову акцію протесту, започатковану 23 вересня п. р.

Ми оголошуємо про незмінність нашої чіткої позиції щодо неприйнятності урядового проекту Податкового кодексу та відмови від збільшення пенсійних доплат для малого бізнесу замість реальної пенсійної реформи.

Будь – які інші позиції не є позицією Асамблеї, а є позицією окремих особистостей.

Ми підтримуємо вимоги Конфедерації незалежних профспілок України щодо відхилення урядового проекту Трудового кодексу та інших законодавчих актів, що виштовхують незалежні профспілки України за борт соціальних відносин у державі.

Профспілки та асоціації бізнесу об’єднались з метою спільного захисту своїх прав.

Ми отримали підтримку від Всеукраїнського об’єднання ветеранів з питання необхідності порятунку середнього класу у державі, необхідності економічних реформ, а не додаткових поборів з бізнесу.

Ми оголошуємо про свою повну аполітичність.

16 листопада п. р. о 9.00 Асамблея ГО МСБ закликає підприємців вийти на Майдан Незалежності і сказати рішуче «ні» свавіллю владних структур. Після мітингу заплановано піший хід учасників до Верховної Ради з метою вручення своїх вимог Голові ВР України.

Голова Координаційної ради Асамблеї

Ігор Гурняк

Источник http://www.chp.com.ua/index.php?code=9645&show_all=YESS

Отжег Порошенко с которым тяжело не согласиться.

А вот мое мнение по этому поводу.

buisness